LT EN RU

ANTSTOLIŲ BRIGITOS PALAVINSKIENĖS IR EDUARDO SERGĖJEVO KONTORA

Pradinis Klientų atsiliepimai  
Varžytynės
Priverstinis vykdymas
Ikiteisminis skolų išieškojimas
Faktinių aplinkybių konstatavimas
Dokumentų įteikimas
Teisinės konsultacijos
Tarpininkavimas vykdant turtines prievoles
Skolų grąžinimo užtikrinimas vekseliais
Įkeisto kilnojamojo turto aukcionų organizavimas ir vykdymas
Turto saugojimas vykdymo procese
El. vykdomieji
Klientų atsiliepimai
Mediacija

Susisiekite su mumis:

Smolensko g. 10, B korpusas, 2 aukštas, LT-03201 Vilnius

Telefonai:
+370 5 261 01 63
+370 5 215 07 67

Faksas: +370 5 261 04 72

El.paštas: info@antstolis.lt

Klientų atsiliepimai

Džiaugiamės ir didžiuojamės galėdami pasiūlyti savo klientams kokybiškas teisines paslaugas ir sprendimus padedančius efektyviai užtikrinti prievolių įvykdymą bei įsiskolinimų atsiradimo prevenciją. Operatyvūs bei profesionalūs sprendimai tūkstančiuose bylų leido Jūsų teisėtus lūkesčius paversti realybe, užtikrinti tinkamą prievolių įvykdymą ir visų šalių interesų pusiausvyrą. Esame dėkingi už Jūsų pastabas ir atsiliepimus, kurie padeda mums progresuoti ir gerinti atliekamų funkcijų ir teikiamų paslaugų kokybę. 

Atsiliepimus apie kontoros vykdomas funkcijas ir teikiamas paslaugas galite pateikti tiesiogiai per mūsų tinklapį paspaudę šią nuorodą arba išsiųsti el. paštu į išieškojimas@antstolis.lt

Mūsų klientų atsiliepimai:

Jūsų preciziško teisės aktų nuostatų įgyvendinimo bei sąžiningo profesinių pareigų atlikimo dėka yra efektyviai ginami Biuro interesai. Sėkmės!

 ***

Su Kontora bendradarbiaujame daugiau nei 10 metų. Visą šį laikotarpį bendradarbiavimas vyko sklandžiai ir niekada nesusidūrėme su jokiomis problemomis sprendžiant tiek kasdienines išieškojimo situacijas, tiek reikalaujančias išskirtinių sprendimų, vykdant išieškojimą. Antstoliai yra tikri savo srities profesionalai, kuriems patikime savo skolininkų skolų išieškojimą dabar ir tikimės ateityje.

 ***

 
Mūsų advokatų kontora dažnai turi naudotis antstolių pagalba. Tačiau retai pavyksta sutikti lanksčius ir realiai, o ne tik dėl akių dirbančius antstolius. Labai džiaugiamės, jog turime tokį partnerį ir galime gauti aukščiausio lygio paslaugas. Manome, tai neabejotinai savo srities lyderis.
 
 ***

 

Džiaugiamės sklandžiu ir efektyviu bendradarbiavimu su antstolių kontora, kuri  išsiskiria profesionalumu, sprendimų priėmimo operatyvumu ir ypatingu dėmesiu klientams.

 

« Atgal |
:
Smolensko g. 10B, 2 aukštas, LT-03201 Vilnius Tel.: +370 5 261 01 63, +370 5 215 07 67 Faks.: 8 5 26104 72 El. paštas: info@antstolis.lt Sprendimas: Infoluitai