LT EN RU

ANTSTOLIŲ BRIGITOS PALAVINSKIENĖS IR EDUARDO SERGĖJEVO KONTORA

Pradinis Ikiteisminis skolų išieškojimas  
Varžytynės
Priverstinis vykdymas
Ikiteisminis skolų išieškojimas
Faktinių aplinkybių konstatavimas
Dokumentų įteikimas
Teisinės konsultacijos
Tarpininkavimas vykdant turtines prievoles
Skolų grąžinimo užtikrinimas vekseliais
Įkeisto kilnojamojo turto aukcionų organizavimas ir vykdymas
Turto saugojimas vykdymo procese
El. vykdomieji
Klientų atsiliepimai
Mediacija
Privatumo politika

Susisiekite su mumis:

Antstolių kontoros adresas: 

Naugarduko g. 100, 2 aukštas, Vilnius

 

Telefonai:
+370 5 261 01 63
+370 5 215 07 67

Faksas: +370 5 261 04 72

El.paštas: info@antstolis.lt

Ikiteisminis skolų išieškojimas

Antstolis išieškodamas skolas pagal vykdomuosius dokumentus, turi teisę remdamasis Lietuvos Respublikos antstolių įstatymu teikti ir ikiteisminio skolų išieškojimo paslaugas. Ikiteisminio skolų išieškojimo paslaugos teikiamos netaikant priverstinio pobūdžio priemonių.

Ikiteisminis skolų išieškojimas - tai pigiausias ir greičiausias būdas kreditoriui atgauti savo lėšas iš skolininko nepatiriant papildomų išlaidų. Pateikus antstoliui skolos faktą pagrindžiančius dokumentus, antstolis atliks veiksmus būtinus užtikrinti tinkamą ir greitą skolos išieškojimą.

Ikiteisminis skolų išieškojimas leidžia kreditoriui išvengti bylinėjimosi išlaidų (žyminio mokesčio,išlaidų už atstovavimą teisme ir kt.), tokiu būdu kreditorius gali apsidrausti nuo dar didesnių nuostolių, jeigu paaiškėtų, jog skolininkas yra nemokus.

Sudarius ikiteisminio skolų išieškojimo sutartį, bei pateikus skolos faktą pagrindžiančius dokumentus, antstolis perims skolos administravimą, išsiaiškins skolininko finansines galimybes padengti įsiskolinimą, bei skolos atsiradimo priežastį, kreditoriui pageidaujant įsiskolinimą įteisins neprotestuotinu vekseliu arba kitokiu būdu užtikrins efektyvų skolos išieškojimą.

Teikiant ikiteisminio skolų išieškojimo paslaugas, vadovaujamasi principu: „Atlygis už pasiektą rezultatą“, tokiu būdu kreditorius bus garantuotas, kad neteks investuoti didelių sumų į beviltišką skolą (jeigu skolos išieškoti galimybių nebus). Taip pat reikėtų paminėti, kad atgavus skolą, sumokėtą sėkmės mokesčio sumą, galima bus išsireikalauti iš skolininko. Reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas numato skolininkui pareigą padengti visas kreditoriaus turėtas išlaidas susijusias su netinkamu prievolės įvykdymu (LR CK 6.63 str. 2 d.), taip pat numatyta pareiga atlyginti išlaidas susijusiassu ikiteisminiu skolų išieškojimu (LR CK 6.249 str. 4 d. 3 p.)

Siekiant pradėti ikiteisminį skolų išieškojimą, antstoliui reikėtų pateikti skolą pagrindžiančius dokumentus ir prašymą išieškoti skolą. Gavę Jūsų prašymą pateiksime informaciją apie skolos išieškojimo galimybes, o nustatę, kad skolos išieškoti ikiteismine tvarka galimybių nėra, nedelsdami pasiūlysime alternatyvius skolos išieškojimo budus.

Prašymą ikiteisminiam skolų išieškojimui  galite užpildyti paspaudę šią nuorodą ir pateikti el. paštu. skolos@antstolis.lt

Informacija ir konsultacijas dėl ikiteisminio skolų išieškojimo galimybių galite gauti atvykę į mūsų kontorą, telefonų: 852610471 arba el. paštu skolos@antstolis.lt

thecasinoapps.com
« Atgal |
:

Naugarduko g. 100, 2 aukštas, LT–03160 Vilnius Tel.: +370 5 261 01 63, Faks.: 8 5 26104 72 El. paštas: info@antstolis.lt Sprendimas: Infoluitai
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Išsamiau
Sutinku