LT EN RU

ANTSTOLIŲ BRIGITOS PALAVINSKIENĖS IR EDUARDO SERGĖJEVO KONTORA

Pradinis Karjera  
Varžytynės
Klientų atsiliepimai
Mediacija
Privatumo politika
Priverstinis vykdymas
Faktinių aplinkybių konstatavimas
Dokumentų įteikimas
Teisinės konsultacijos
Įkeisto kilnojamojo turto aukcionų organizavimas ir vykdymas
Turto saugojimas vykdymo procese
El. vykdomieji

Susisiekite su mumis:

Antstolių kontoros adresas: 

Naugarduko g. 100, 2 aukštas, Vilnius

 

Telefonai:
+370 5 261 01 63
+370 5 215 07 67

Faksas: +370 5 261 04 72

El.paštas: info@antstolis.lt

Karjera

Jei norite kartu su mumis padėti interesantams spręsti įvairias teisines problemas, vykdyti teismo ir kitų institucijų sprendimus ir taip prisidėti prie teisingumo įgyvendinimo, savo gyvenimo aprašymą (CV) ir motyvacinį laišką siųskite adresu info@antstolis.lt. Jūsų atsiųsti dokumentai bus išnagrinėti laikantis konfidencialumo.

Mes nuolat ieškome aukštos kvalifikacijos teisininkų ir gabiausių teisės studentų, vertinančių komandinį darbą, siekiančių užsibrėžtų tikslų ir norinčių tobulėti. Jeigu tai apie Jus, kviečiame prisijungti prie mūsų komandos!

Mes siūlome:

Įdomų ir atsakingą darbą tarp geriausių savo srities profesionalų, nuolatinį tobulėjimą, darbuotojams skirtą motyvacinę sistemą, bendravimo įgūdžių tobulinimą, nuolatinius mokymus ir kvalifikacijos kėlimą.

« Atgal |
:
Naugarduko g. 100, 2 aukštas, LT–03160 Vilnius Tel.: +370 5 261 01 63, Faks.: 8 5 26104 72 El. paštas: info@antstolis.lt Sprendimas: Infoluitai
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Išsamiau
Sutinku