LT EN RU

ANTSTOLIŲ BRIGITOS PALAVINSKIENĖS IR EDUARDO SERGĖJEVO KONTORA

Pradinis Dokumentų įteikimas  
Varžytynės
Klientų atsiliepimai
Mediacija
Privatumo politika
Priverstinis vykdymas
Faktinių aplinkybių konstatavimas
Dokumentų įteikimas
Teisinės konsultacijos
Įkeisto kilnojamojo turto aukcionų organizavimas ir vykdymas
Turto saugojimas vykdymo procese
El. vykdomieji

Susisiekite su mumis:

Antstolių kontoros adresas: 

Naugarduko g. 100, 2 aukštas, Vilnius

 

Telefonai:
+370 5 261 01 63
+370 5 215 07 67

Faksas: +370 5 261 04 72

El.paštas: info@antstolis.lt

Dokumentų įteikimas

Procesinių ir kitų dokumentų įteikimas – tai antstolio teikiama paslauga, o tam tikrais atvejais ir funkcija, kai užsakovo prašymu ar teismo pavedimu antstolis įteikia atsakovui ar kitam byloje dalyvaujančiam asmeniui (Lietuvos Respublikoje esančiam fiziniam ar juridiniam asmeniui) teismo šaukimus, pranešimus, nutartis, teismo įsakymus, taip pat ieškinius, priešieškinius, jų priedus ar kitus su bylos nagrinėjimu teisme susijusius dokumentus.

Antstolis taip pat gali įteikti ar perduoti kitus svarbius dokumentus, tokius kaip pranešimus įmonėms akcininkams apie rengiamą akcininkų susirinkimą, kitokio pobūdžio pranešimus, reikalavimus, pretenzijas ir visus kitus dokumentus, kurių įteikimo adresatui svarba yra didelė.

Dokumentus įteikti antstolis gali asmens gyvenamojoje ar darbo vietoje, ar bet kurioje kitoje vietoje, kurioje adresatas yra. Neradus paties adresato, antstolis dokumentus įteikti gali jo šeimos nariams, namo administracijai, seniūnijos seniūnui ar darbovietės administracijai. Tokiu būdu užtikrinamas dokumentų įteikimo efektyvumas, kai nerandamas pats adresatas. Taip pat, jei to pageidauja užsakovas, antstolis gali išaiškinti teisines pasekmes, kurias gali sukelti šių dokumentų įteikimas ar atsisakymas juos priimti.

Procesinių ir kitų dokumentų įteikimas per antstolį – tai efektyvi priemonė pranešti apie svarbią teisinę reikšmę turinčius įvykius bei Jūsų teisinius ketinimus asmenims, vengiantiems vykdyti prievoles ar įsipareigojimus.

Dokumentų įteikimas pasižymi efektyvumu ir operatyvumu, kadangi dokumentai gali būti vežami nedelsiant juos pateikus antstoliui, taip pat antstolis prieš įteikiant dokumentus gali imtis priemonių nustatant adresato buvimo vietą, kiek tai neprieštarauja LR Antstolių įstatymui.

Esant itin svarbią reikšmę turinčių dokumentų įteikimui, bei susiklosčiusioms tam tikroms aplinkybėms, kartu su šia paslauga gali būti atlikta ir kita paslauga – faktinių aplinkybių konstatavimas. Kartu taikant šią kompleksinę paslaugą suinteresuotas asmuo gali gauti jam svarbius duomenis ir užtikrinti tam reikalingus įrodymus, kurie ateityje gali padėti išspręsti ginčą ar kitokio pobūdžio situaciją.

Dokumentų įteikimo paslauga gali būti užsakyta, susisiekus su mumis tel. 852610471, el. paštu info@antstolis.lt arba paspaudus šią nuorodą.

« Atgal |
:

Naugarduko g. 100, 2 aukštas, LT–03160 Vilnius Tel.: +370 5 261 01 63, Faks.: 8 5 26104 72 El. paštas: info@antstolis.lt Sprendimas: Infoluitai
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Išsamiau
Sutinku